صفحه اصلی > اخبار 
ساعت
اوقات شرعی


  چاپ        ارسال به دوست

شست و شوی ماشین آلات سنگین با آبگرم در سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس

جمالی گفت: ماشین آلات سنگین با توجه به فعالیتی که انجام می دهند مستقیما در معرض آلودگی هستند و برای پاکسازی و رفع آلودگی باید شست و شوی آنها با آبگرم صورت بگیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس، حمید جمالی در بیان این خبر، مطرح کرد: این سازمان به عنوان متولی ماشین آلات سنگین شهرداری بندرعباس به منظور خدمات دهی بهینه و به موقع در سطح شهر در محوطه کارگاهی خود دارای کارواش آبگرم و آب سرد است که ماشین ها پس از انجام فعالیت روزانه بسته به نیاز در این قسمت شست و شو می شوند.

جمالی ادامه داد: فعالیت این ماشین آلات به گونه ای است که آلودگی های زیادی را به خود جذب می کنند و علاوه بر کثیفی ظاهری به قطعات خودرو هم آسیب وارد می شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: وجود کارواش و تجهیزات رسیدگی به ماشین آلات در سازمان نقطه عطفی در راستای کاهش هزینه ها بوده که این مهم در مدیریت شهری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

وی افزود: سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس در حفظ و نگهداری از این ماشین آلات که تجهیزات بسیار مهم و ضروری برای خدمات رسانی به شهر هستند تلاش می کند و هدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است.

 


١٤:٢٨ - 1401/08/15    /    شماره : ١٤٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٤خروج